TittelFagfeltKontaktpersonTelefonHjemmesidefagfelt_hfilter
AC Senteret ASAutomasjonGisle Bryne90841286www.acsenteret.no/automasjon
ACS Elektroautomasjon ASAutomasjon, ElektrikerKjell Åreskjold91354655www.acs-ea.no/index.phpautomasjon elektriker
Active Elektro ASElektriker, TelekommunikasjonRoar Reke97544855www.active-elektro.no/elektriker telekommunikasjon
Agile Rig & Modules ASAutomasjon, ElektrikerMette Wåge Hetle90144912www.applyrm.no/agile-rig--modules/automasjon elektriker
Akaso Elektro asElektrikerKurt Ø. Olsen40000680www.akaso.no/elektriker
Aker Solutions MMO ASAutomasjon, ElektrikerKjell Gunnar Haugeland51898000www.akersolutions.com/automasjon elektriker
Ålgård Elektro ASElektrikerTomas Eriksson90717885nb-no.facebook.com/Aalgaardelektro/elektriker
Altus Intervention ASAutomasjon, DataelektronikerIngrid Bjerka Knudsen98296687www.altusintervention.com/automasjon dataelektroniker
Arne Byberg ASElektrikerKenneth Røyneberg90078490www.arnebyberg.no/elektriker
AVE Systemer ASElektrikerJon Arild Haugvaldstad90131590elektriker
Baker HughesDataelektronikerHege Søraunet51717233www.bakerhughes.com/dataelektroniker
Bartec Technor asTavlemontørErik Ettrup51844100www.bartec-technor.no/tavlemontor
BB ElektroElektrikerBirger Bøe51710804www.bbelektro.as/elektriker
Blueday Technology ASElektrikerOle Johnny Zetterstrøm47413824blueday.no/elektriker
Bravida Norge ASElektriker, TelekommunikasjonMats Andersen45262520www.bravida.no/elektriker telekommunikasjon
Bryne Elektriske asAutomasjon, Elektriker, TelekommunikasjonJan Egil Friestad51779200www.bryne-elektriske.no/automasjon elektriker telekommunikasjon
Carlsens Elektro Installasjon ASAutomasjon, Elektriker, TelekommunikasjonRein Strømsvold51601980www.cei.no/automasjon elektriker telekommunikasjon
Caverion Norge asDataelektroniker, Elektriker, Kulde & varmepumpe montør, TelekommunikasjonEirik Fister92440012www.caverion.no/dataelektroniker elektriker kulde-varmepumpe-montor telekommunikasjon
Center Stavanger ASDataelektronikerPål Schilling51950030www.sharpcenter.no/dataelektroniker
Conoco Phillips NorgeAutomasjon, Elektriker, TelekommunikasjonSiw Aspøy52024138www.conocophillips.no/EN/Pages/default.aspxautomasjon elektriker telekommunikasjon
Coretto ASElektrikerThomas Lilleland98267975coretto.no/elektriker
Covent asAutomasjonIvar Hovland51459611www.covent.no/automasjon
DNF ASElektriker, Kulde & varmepumpe montør, TelekommunikasjonSigbjørn Lilleland46964940www.dnf.cc/elektriker kulde-varmepumpe-montor telekommunikasjon
E InnovationElektrikerØyvind Johannesen90085488www.einnovation.no/hjem/elektriker
E-Tech Elektroinstallasjon ASElektrikerEinar Schei51546100www.etech.as/elektriker
Egersund Elektro ASElektrikerKåre Refsland51463939www.egersund-elektro.no/elektriker
El – IT Installasjon ASElektrikerReidar Vagle47464802el-it-installasjon.no/elektriker
El-experten ASElektrikerRoy Olsen51496000www.el-experten.no/elektriker
El-team ASElektrikerLennart Torkelsen51486740www.el-team.net/elektriker
Elcor ASTavlemontørHilde Tønnessen51951500www.forus-elektro.no/tavlemontor
Elektriker 1 SandnesElektrikerStian Grøtteland Vikeså95791303elektriker
Elektro Comfort ASElektrikerKjell Inge Røyksund98224126www.el-c.no/elektriker
Elektro Smart ASElektrikerOle A. Ådnanes47912100www.elektrosmart.no/Velkommen.htmlelektriker
Elektro Stavanger ASElektrikerErlend Bø51815800elektrostavanger.no/elektriker
Elektrofag Jæren ASElektrikerArnfinn Eggebø 51791170www.elektrofag.no/elektriker
ElektroPro ASElektrikerOdd Arne Hansen 91648667www.facebook.com/ElektroProASelektriker
Elektrospesialisten asElektrikerArild Mæland 94128996www.elspesialisten.no/elektriker
Elkjøp Norge avd. ForusDataelektronikerMagne Furre 92220615www.elkjop.no/dataelektroniker
ELREP AS ELESCO ROGALANDElektroreparatørNils Gunnar Rage91586222elrep.no/elektroreparator
Eltel Sønnico ASTelekommunikasjonKurt Steinar Dahle 93088838www.eltel.no/telekommunikasjon
Elverket ASElektrikerTore Lambrechts 92669323www.l-prosjekt.no/?page_id=40elektriker
Energimesteren ASAutomasjonTerje Gilje-Sørnes 41329840www.energimesteren.no/automasjon
EnergoElektrikerWojciech Zarzecki 94422909energowz.no/elektriker
ENKO SCC ASAutomasjonGeir Venz 40485793automasjon
EX-Tech System ASTavlemontørSondre Dalgård51637170www.ex-tech.no/en/home/tavlemontor
Feltek ASElektrikerØyvind Figved 97916000www.feltek.no/elektriker
Finnøy Elektro ASElektrikerLars Reilstad92252711www.finnoy-elektro.no/elektriker
Fjelde Elektro ASElektrikerJan Andor Fjelde Næss 45519729elektriker
GMC Maritime ASElektrikerKenneth Gjerstad 41531506www.gmc.no/elektriker
Go Digital asAutomasjonGeir Olsen 95899317www.godigital.as/automasjon
Green Mountain ASAutomasjon, DataelektronikerBjarne Sørbø 95199931www.greenmountain.no/automasjon dataelektroniker
Hå Elektro ASElektrikerTerje Aase 51430895www.haaelektro.no/hjemelektriker
Haga Elektro ASElektrikerVidar Haugland 51666355www.hagaelektro.no/elektriker
Haga Installasjon ASElektrikerJarle Totland 91708278thaga.no/elektriker
Harestad Elektriske ASElektrikerSigmund Harestad 51414949www.harestad.no/elektriker
Hatteland Elektriske ASElektrikerKnut Hatteland 51788790www.hattel.no/elektriker
Hjelseth Computers asDataelektronikerDaniel Hjelseth 95208954www.hjelseth.com/dataelektroniker
HM Elektro Automatikk ASElektrikerBjørn Malde 51650670www.hmelektroautomatikk.no/elektriker
iCsys ASDataelektronikerEirik Mehus51422222icsys.no/dataelektroniker
IKM Elektro ASAutomasjon, ElektrikerCarl-Johan Almestad 51811746www.ikm.no/ikm-elektroautomasjon elektriker
IKM Technology ASViklerfagetVidar Løtveit 51811730www.ikm.no/ikm-technologyviklerfaget
Innova asDataelektronikerOddvar Skretting 51961700www.innova.no/dataelektroniker
INTUY ASDataelektronikerFrode Aardal90616665www.intuy.no/dataelektroniker
IT Service ASDataelektronikerRune Reke 51816380www.itservice.no/dataelektroniker
Jæren KabelnettTelekommunikasjonGisle Høyland 41513585www.jkn.no/telekommunikasjon
JB Electro ASAutomasjon, Elektriker, TavlemontørDag Ove Vea 40428000www.jbelectro.no/automasjon elektriker tavlemontor
JK Elektroservice ASElektrikerJohnny Karlsen 92091030www.jk-el.no/elektriker
Johansen Elektriske asElektrikerJohan R. Johansen 51480101www.johansen-elektriske.no/elektriker
Jøtronic Elektro ASTavlemontørOtto Johannesen 51676950tavlemontor
KE Automasjon ASAutomasjonThomas Liland Vik 51789100www.ke.no/automasjon
KINLY ASDataelektronikerKenneth Hjorteland 90026917www.kinly.com/dataelektroniker
Kjosavik ASDataelektronikerLene Tjora51887500www.kjosavik.no/dataelektroniker
Klepp Energi ASTelekommunikasjonAtle Landa 47459845www.klepp-energi.no/forsidentelekommunikasjon
Kran Elektro Service asAutomasjonIvar Larsen 51811470kran-elektro.no/automasjon
Kreatel ASElektrikerLeidulf Ims 91693000www.kreatel.no/elektriker-belysning-elektriker
Kvaleberg Kulde & Elektro ASKulde & varmepumpe montørKenneth Kvaleberg98284388www.kvalebergas.no/kulde-varmepumpe-montor
Kvassheims Elektriske ASElektrikerEinar Kvassheim 51558811www.kvassheim.no/elektriker
Kvassheims Elektriske Forretning ASElektrikerKristian Kvassheim 51491433www.kvassheims-el.no/elektriker
Lunde Jens B. Elektro ASElektrikerKåre Lunde 51673212www.lundeelektro.no/elektriker
Lysfix ASElektrikerOle Andre Hetland 90288586www.lysfix.no/elektriker
M&G Elektro asElektrikerArve Sørli 51494910www.mgelektro.no/elektriker
Maritime Energy Service ASAutomasjon, ElektrikerJens Arne Thorsen94808020mesas.no/automasjon elektriker
Miljøelektro ASElektrikerDag Asbjørn Haukland 51603860www.miljo-elektro.no/elektriker
National Oilwell ASAutomasjonKristian Steira 51818181www.nov.com/InternationalHome.aspx?LangType=1044automasjon
Nærbø Rør og Elektro ASAutomasjon, ElektrikerInge Magne Kvia 51793701www.nre.no/automasjon elektriker
Nettpartner ASEnergimontørArne John Lien 97682560www.nettpartner.no/energimontor
Nor Elektro Automasjon ASAutomasjon, ElektrikerLivar Risa 90743038nor-ea.no/automasjon elektriker
NORCE Norwegian Research Centre AS avd StavangerAutomasjonKrister Dahl51875000www.norceresearch.no/automasjon
Norrøna ASElektroreparatørSvein Arne Dahl 51826000www.norrona.net/elektroreparator
Norse Technology asAutomasjon, ElektrikerKent Arild Sola 51646800www.norse-tech.no/automasjon elektriker
Norsk Fiberoptikk AS, StavangerTelekommunikasjonRune Syre 40008314www.nfo.as/telekommunikasjon
Norsk Fiberoptikk Dalane ASTelekommunikasjonTore Mydland 48241777www.nfo.as/telekommunikasjon
Nova Elektro ASElektrikerKurt Ståle Sivertsen 92497449www.novaelektro.no/elektriker
Offshore Systems ASAutomasjon, ElektrikerJostein Kvame 52698080offsys.no/automasjon elektriker
Ogna Installasjon ASElektrikerEinar Christian Nielsen 51791390www.ognainstallasjon.no/elektriker
Oneco Networks ASElektriker, TelekommunikasjonRoald Stenvik 45002243www.relacom.no/elektriker telekommunikasjon
Oneco Technologies ASAutomasjonTom Soma 51770202www.oneco.no/index.php?kat=6&id=55automasjon
Oneco Technologies ASTelekommunikasjonKari Engeseth51770202oneco.no/telekommunikasjon
Oneco Vest ASElektrikerJørn Vidar King51770202oneco.no/elektriker
Optiel VestElektrikerØrjan Jensen 51571552optiel.no/elektriker
Øvestad Elektro ASAutomasjon, ElektrikerOdd Magne Sviland51660666ovestad-elektro.no/index.htmlautomasjon elektriker
PG InstallasjonElektrikerJohannes Egeland51750345www.pgi.no/elektriker
Posten Norge asDataelektronikerSvein J. Risøy 90585808www.posten.no/dataelektroniker
R2S elektro ASElektriker, TelekommunikasjonStig Herjus Lien 90535770elektriker telekommunikasjon
Rasmussen Elektro ASElektrikerJan Inge Rasmussen 51656533www.rasmussen-elektro.no/elektriker
Relatek Elektro ASElektrikerGeir Espedal 41290990relatek.no/elektriker
RK Tekniske ASKulde & varmepumpe montørKnut Åge Ståland 51812900rk.no/kulde-varmepumpe-montor
RobotNorge ASAutomasjonJohn Aalgaard 95247673www.robotnorge.no/hjemautomasjon
Rogaland Elektro ASElektrikerOve Meling Lunde 51855000www.rogalandelektro.no/elektriker
Rogaland Elektro AS avd. GjesdalElektrikerLars Sigve Oftedal 93256640www.rogalandelektro.no/regjesdal/elektriker
Rogaland Elektro Service ASElektroreparatørJohn Rasmussen 51971190www.rogalandes.no/elektroreparator
Rogaland Industri-AutomasjonAutomasjon, Elektriker, TavlemontørPer M. Hareland 45042702ria.no/automasjon elektriker tavlemontor
Roxel Energy ASAutomasjon, ElektrikerRolf Stangeland51516310roxel.no/automasjon elektriker
Roxel Infra ASAutomasjonSigve Sandvik 90826541roxel.no/automasjon
Rønning Elektro ASAutomasjon, Elektriker, Tavlemontør, TelekommunikasjonJone Bringedal 51828000www.ronning-el.no/automasjon elektriker tavlemontor telekommunikasjon
Runestad Elektro ASElektrikerRolf Jan Runestad 51893110www.runestad-elektro.no/elektriker
Ryfylke Elektriske asElektrikerKjetil Svendsen 93256665www.ryfylke-elektriske.no/elektriker
Ryger Elektro ASElektrikerBjarte Hjelmen 98280819elektriker
Sandnes Automasjon&InstallasjonElektrikerOve Lura 51681330www.sandaut.no/elektriker
Sandnes Elektriske Forretning ASElektriker, ElektroreparatørJan Marton Aarestad 51685700sandneselektriske.no/new/elektriker elektroreparator
SCHLUMBERGER NORGE AS (avd. Drilling & Measurment)Automasjon, DataelektronikerDebbie Livastøl51946634www.slb.com/automasjon dataelektroniker
Siddis Elektro ASElektrikerHardy Grayston 45222692www.siddiselektro.no/elektriker
Simex Elektro ASElektrikerBernt Flørenes 92623800www.simex.no/elektriker
Simex Klima & Kulde ASKulde & varmepumpe montørChrister Bellesen 93465403simex.no/kulde-varmepumpe-montor
Sinus Elektro ASAutomasjon, ElektrikerAnders Ulvøy 51611840www.sinus-elektro.no/automasjon elektriker
Sola Elektro ASElektrikerTrond Andersen 51650208www.sola-elektro.no/elektriker
Solheims Elektro ASElektrikerInge Solheim 51607680www.solheims-elektro.no/elektriker
Solland Elektro ASElektriker, TelekommunikasjonAsle Antonsen 51858200www.solland.no/elektriker telekommunikasjon
Sønnico AS, EgersundElektriker, TelekommunikasjonTorgeir Nodland 94862441www.sonnico.no/elektriker telekommunikasjon
Sønnico AS, StavangerElektriker, TelekommunikasjonOdd Amund Røisi 90400120www.sonnico.no/hjemmesiden-elektriker telekommunikasjon
Spenning asElektrikerTor Friestad 51465600www.spenning.as/elektriker
SR-Storkjøkken asElektroreparatør, Kulde & varmepumpe montørRonny Rusdal 99449222www.srstorkjokken.no/elektroreparator kulde-varmepumpe-montor
Stavanger Elektriske ASElektrikerJarle Aase 99401464www.stavanger-elektriske.no/elektriker
Stavanger Installasjon ASElektrikerEgil Olsen 90060278www.si.no/elektriker
Svakstrøm ASDataelektronikerHarald Åreskjold 51826800www.svakstrom.no/dataelektroniker
Svithun Elektro ASElektrikerArve Bjerga 51709720www.svithun-elektro.no/elektriker
Swire Oilfield Service ASAutomasjon, Elektriker, Kulde & varmepumpe montørMorten Yttervik 93230685www.swireos.com/automasjon elektriker kulde-varmepumpe-montor
TekniskBureau ASAutomasjon, Elektriker, Kulde & varmepumpe montør, TelekommunikasjonRoar Eide 90556977www.tekb.no/automasjon elektriker kulde-varmepumpe-montor telekommunikasjon
Time Elektro ASElektriker, TelekommunikasjonOdd Arne Bakker 51771590www.time-elektro.no/elektriker telekommunikasjon
Tine Meieriet JærenAutomasjonwww.tine.no/jobb-i-tine/ledige-stillingerautomasjon
Titania ASAutomasjon, Elektriker, EnergimontørJens Aarstad 51478000kronostio2.com/en/manufacturing-facilities/hauge-norwayautomasjon elektriker energimontor
Trade Tech ASAutomasjon, ElektrikerArvid Lie 51816950www.tradetech.no/automasjon elektriker
TS StorkjøkkenElektroreparatør, Kulde & varmepumpe montørTore Schøyen 51826660www.tsstorkjokken.no/elektroreparator kulde-varmepumpe-montor
Unison Installasjon ASElektrikerHarald Ingvaldsen 98235001www.unison-installasjon.no/elektriker
Vaco Elektro ASElektrikerFrank Epland 92625807elektriker
VekTek ASElektrikerBjørn Erga 41622151www.vektek.no/elektriker
Vest Elektro & Automasjon ASAutomasjon, Elektriker, TelekommunikasjonJørn Vathne 46960242www.vea-as.no/automasjon elektriker telekommunikasjon
Visma Exso AS, avd. SandnesDataelektronikerKjell Magne Aase 95194301www.exso.no/dataelektroniker
Viste & Sømme ASDataelektroniker, TelekommunikasjonVidar Dysjeland 51961200www.viste-somme.no/hjem/dataelektroniker telekommunikasjon
West Control asAutomasjon, Dataelektroniker, ProduksjonselektronikerTorfinn Fiskå 51741030www.westcontrol.com/automasjon dataelektroniker produksjonselektroniker